کنکور مدیا نماینده مرکزی موسسه حرف آخر

صفحه اصلی کنکور مدیا

محصولات کنکور مدیا

درباره کنکور مدیا

آموزش کنکور

آموزش تشریحی

نظام قدیم

نظام جدید

ورود
عضویت

درباره کنکور مدیا

کنکور مدیا فعالیت رسمی خود را  در سال 1397 با هدف معرفی بهترین منابع آموزشی در زمینه کنکور آغاز نموده است، تا با ارائه تمامی جزئیات در زمینه انتخاب بهترین محصول منطبق بر خواسته و نیازتان، یاری رسان شما عزیزان باشد. یکی از معایب خریدهای اینترنتی نبود جزئیات کافی در مورد محصول ارائه شده می باشد، که تصمیم گیری برای تهیه  محصولات را سخت می نماید، لذا تلاش نمودیم با دسته بندی توضیحات به صورت کامل و جامع و ارائه فیلم های مشاوره ای اساتید هر درس، شما را در انتخاب محصول مورد نیازتان یاری نماییم. لذا در راستای اجرای این هدف، با اخذ نمایندگی فروش و مشاوره محصولات موسسه حرف آخر، شروع به معرفی محصولات این موسسه نمودیم. در ذیل تاریخچه این موسسه را می توانید مطالعه نمایید. در سال 1390 موسسه کنکور حرف آخر با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی آموزش(پویا نمایی) کار خود را در زمینه آموزش دروس کنکور آغاز کرد. محصولات آموزشی حرف اخر چند تفاوت چشم گیر نسبت به دیگر موسسات کنکوری کشور دارد.

  1.  به منظور شهودی کردن مطالب و فعال سازی نیمکره راست خط به خط کتاب درسی به صورت فول انیمیشن اماده شده است همین امر باعث میشود که خط به خط کتاب درسی در نیمکره راست شما ثبت و برای مدت زمان بیشتری در ذهن شما باقی بماند.
  2. تمامی آموزش های این موسسه کنکوری به این صورت میباشد که برای حل یک تیپ سوال از تکنیک های متفاوت که اکثرا علمی نیز نمیباشد استفاده نشده و ما تمامی مطالب کتاب درسی را به صورت مفهومی و با یاد دادن چند الگو کامل به جای صد ها تکنیک غیر علمی مطالب را به شما آموزش خواهیم داد و بعد از آن تمامی تست های کنکور های سراسری سال های اخیر را با همین چند الگو به شما آموزش خواهیم داد .

انواع خدمات

کنکور مدیا

کنکور مدیا، نمایندگی رسمی فروش محصولات حرف آخر با ارائه تخفیفات ویژه و تمامی شرایط و خدمات ارائه شده در سراسر نمایندگی های رسمی موسسه کنکور حرف آخر، اقدام به فروش محصولات مالتی مدیای آموزشی کنکور برای داوطلبان کنکور 99 نموده است.

فروش تمامی محصولات آموزشی حرف آخر برای داوطلبان شرکت در کنکور نظام جدید تجربی سال 1399

فروش تمامی محصولات آموزشی حرف آخر برای داوطلبان شرکت در کنکور نظام قدیم تجربی سال 1399

فروش تمامی محصولات مالتی مدیا برای آمادگی کنکور سال 1399 با ارائه مشاوره و پشتیبانی دائمی برای داوطلبان رشته ریاضی بر اساس مبانی و محتویات نظام جدید

فروش تمام محصولات آموزشی داوطلبان شرکت در کنکور ریاضی نظام جدید و نظام قدیم سال 1399 همراه با مشاوره و پشتیبانی دائمی و رایگان

کنکور مدیا

کنکور مدیا

تمامی محصولات ارائه شده توسط کنکور مدیا با توجه به اخذ نمایندگی رسمی از موسسه حرف آخر، از اصالت کالا برخوردار بوده و تمامی شرایط مرجوعی  ارائه شده توسط نمایندگی های فروش محصولات حرف آخر در کنکور مدیا نیز معتبر و عینا اجرا می شود.

کنکور مدیا

کنکور مدیا

با در نظر گرفتن تصمیم سازمان سنجش مبنی بر برگزاری کنکور سال 99 با فرمت نظام قدیم، تمامی محصولات آموزشی تصویری موسسه حرف آخر در کنکور مدیا با تخفیفات ویژه ارائه می شود.

کنکور مدیا

کنکور مدیا

با توجه به تغییرات انجام شده در مباحث کنکور، علاقمندان و داوطلبان شرکت در کنکور، می توانند از تمامی محصولات مالتی مدیا و آموزشی دروس مختلف کنکور نظام جدید موسسه کنکور حرف آخر بهره مند شوند.

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور

preloader